آموزشگاه بهداشت اصناف رسالت


فهرست موارد

معرفی آموزشگاه

مقررات دریافت گواهی نامه

ثبت نام

 • دوره های در حال برگزاری
 • ارتباط با ما

  سوابق


  آموزشگاه بهداشت اصناف رسالت یک مرکز آموزشی است که در راستای اجرای آئین نامه قانون اصلاحیه ماده13 قانون مواد خوردنی،آشامیدنی،آرایشی،بهداشتی و اماکن عمومی تاسیس و آغاز به کار کرده است.

  پروانه آموزشگاه به شماره 19208 در تاریخ 09/10/1382 با امضای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و بهداشتی شهید بهشتی صادر و به مدیر آموزشگاه اجازه داده شده است تا در تهران (شمال) به فعالیت های آموزشی مربوطه بپردازد.


  مدیر آموزشگاه مهندس یحیی اشجع زاده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته مهندسی بهسازی دانشگاه علوم پزشکی و بهداشتی تهران می باشد.


  آموزش گیرندگان :

  کلیه افراد مشمول آیین نامه اجرایی قانون اصلاح ماده 13 قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و همچنین افراد داوطلب که برای طی دوره آموزش عمومی و توجیهی بهداشت به آموزشگاه مراجعه می نمایند.


  هدف از گذراندن دوره آموزش بهداشت :

  شركت در كلاس هاي آموزشي خاص و دريافت گواهي نامه ويژه بهداشت عمومي .


  گواهی نامه آموزش بهداشت اصناف:

  برای افرادی که دوره های آموزش بهداشت اصناف را درآموزشگاه بهداشت اصناف با موفقیت سپری نمایند، گواهی نامه بهداشت اصناف صادر شده و به آنها اعطا می شود.


  آموزش

  نحوه آموزش به شرح زیر می باشد :


  مراکز تهیه، تولید، توزیع، نگهداری، فروش و حمل و نقل مواد خوردنی، آشامیدنی، اماکن عمومی و مراکز آرایشی و بهداشتی باید کلیه سرفصل ها را در 24 ساعت کلاس بگذرانند.


  اماکن عمومی بدون عرضه مواد غذایی باید کلیه سرفصل ها به استثنای سر فصل های : نقش مواد غذایی در رشد و سلامت انسان، بیماریهای روده ای- انگلی و بیماری های مشترک بین انسان و دام را در 20 ساعت بگذرانند.  شرایط مدرسین:


  مدرس باید دارای دانشنامه دایم یا موقت در رشته مربوطه بوده و کپی مدرک تحصیلی وی در آموزشگاه موجود باشد.


  مدرک تحصیلی مدرسین برای هر درس باید مطابق با استانداردهای بیان شده در دستور العمل تاسیس و فعالیت آموزشگاه های بهداشت اصناف باشد.

  صفحه نخست | سایت های مرتبط  | ارتباط با ما